KONST / Litografier / Färglitografi 12848438
nr 1284 8438
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/150, Blonde. Motivet: 63x50 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:04:45
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström